KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12012104

nr 1201 2104

Pastell

Norre Port, Halmstad. Signerad Hanna Hansson 1895. Motivet: 42x29 cm

Utrop:

300 kr

måndag 3 september 2018
kl 20:04:49